BUDOWA BUDYNKU WIELORODZINNEGO W RAWICZU

W zakresie budownictwa mieszkaniowego realizujemy obecnie budowę budynku wielorodzinnego w centrum Rawicza. Przedmiotem inwestycji jest trzykondygnacyjny obiekt z podpiwniczeniem w którym znajdować się będzie 27 miejsc parkingowych. Budynek wyposażony zostanie w trzy dźwigi osobowe o napędzie hydraulicznym. W budynku znajdować się będą 52 mieszkania, do których dostęp wykonany zostanie z trzech klatek schodowych.


Obiekt posadowiony zostanie na płycie fundamentowej żelbetowej, całość kondygnacji piwnic wykonana zostanie w formie monolitycznej żelbetowej, powyżej obiekt wykonany zostanie jako murowany z pustaków silikatowych SILKA oraz docieplny styropianem grubości 20[cm]. Dach na budynku zaprojektowano jako płaski, pokryty papą termozgrzewalną. Stropy prefabrykowane typu Filigran. Stolarka PVC, drzwi wewnętrzne – drewniane. Podłogi wyłożone panelami, wykładziną podłogową, płytkami gresowymi.


Budynek podłączony zostanie do sieci wodociągowej oraz energetycznej. Ścieki bytowe odprowadzane będą do kanalizacji sanitarnej, wody opadowe odprowadzane będą do kanalizacji deszczowej.